Klasyfikacja punkt. IMKWr. 2017
                  Kąty Wrocławskie, 21.10.2017r  
                         
Końcowa Klasyfikacja punktowa I Mistrzostw Kątów Wrocławskich 2017 na dystansie 5km        
               
Kategoria M20                      
                         
Miejsce    w kategorii Nazwisko Imię Miejsce w 1 Biegu Punkty za 1 Bieg Miejsce w 2 Biegu Punkty za 2 Bieg Miejsce w 3 Biegu Punkty za 3 Bieg Miejsce w 4 Biegu Punkty za 4 Bieg Punkty RAZEM za 3 najlepsze Biegi  
1 Koszykowski Daniel   0 1 100 2 90 1 100 290  
2 Niewczas Jakub 3 85 2 90 3 85 2 90 265  
3 Piontek Kamil 4 82 4 82 4 82   0 246  
  Kos Adrian 1 100   0   0   0 0 < 3 biegi
  Dąbrowski Kamil 2 90   0   0   0 0 < 3 biegi
  Pacyna Kamil   0 3 85   0   0 0 < 3 biegi
  Traczyński Daniel   0   0 1 100   0 0 < 3 biegi
                         
Kategoria M30                      
                         
Miejsce    w kategorii Nazwisko Imię Miejsce w 1 Biegu Punkty za 1 Bieg Miejsce w 2 Biegu Punkty za 2 Bieg Miejsce w 3 Biegu Punkty za 3 Bieg Miejsce w 4 Biegu Punkty za 4 Bieg Punkty RAZEM za 3 najlepsze Biegi  
1 Atłachowicz Marcin 1 100 1 100   0 1 100 300  
2 Jarosz Adam 2 90 2 90 2 90 2 90 270  
3 Dominiak Wojciech 4 82 3 85 4 82 4 82 249  
  Staromłyński Marcin 3 85   0   0   0 0 < 3 biegi
  Głuszek Łukasz   0 4 82   0   0 0 < 3 biegi
  Szczepanik  Dariusz   0   0 1 100   0 0 < 3 biegi
  Swatowski Tomasz   0   0 3 85 3 85 0 < 3 biegi
                         
Kategoria M40                      
                         
Miejsce    w kategorii Nazwisko Imię Miejsce w 1 Biegu Punkty za 1 Bieg Miejsce w 2 Biegu Punkty za 2 Bieg Miejsce w 3 Biegu Punkty za 3 Bieg Miejsce w 4 Biegu Punkty za 4 Bieg Punkty RAZEM za 3 najlepsze Biegi  
1 Wenne Artur 1 100 1 100 1 100   0 300  
2 Skwarek Stanisław 3 85 2 90   0 1 100 275  
3 Lewandowski Dariusz 4 82 3 85 2 90 2 90 265  
4 Wójciak Artur 5 81 4 82 3 85 3 85 252  
  Wawczak Jacek 2 90   0   0     0 < 3 biegi
                         
                         
Kategoria M50                      
                         
Miejsce    w kategorii Nazwisko Imię Miejsce w 1 Biegu Punkty za 1 Bieg Miejsce w 2 Biegu Punkty za 2 Bieg Miejsce w 3 Biegu Punkty za 3 Bieg Miejsce w 4 Biegu Punkty za 4 Bieg Punkty RAZEM za 3 najlepsze Biegi  
1 Kwiecień Leszek   0 1 100 1 100 1 100 300  
2 Pacyna Grzegorz   0 2 90 2 90 2 90 270  
                         
                         
                         
Kategoria K20                      
                         
Miejsce    w kategorii Nazwisko Imię Miejsce w 1 Biegu Punkty za 1 Bieg Miejsce w 2 Biegu Punkty za 2 Bieg Miejsce w 3 Biegu Punkty za 3 Bieg Miejsce w 4 Biegu Punkty za 4 Bieg Punkty RAZEM za 3 najlepsze Biegi  
1 Soyta Magdalena 1 100 1 100 1 100   0 300  
2 Tylecka Natalia   0   0   0 1 100 0 < 3 biegi
                         
                         
Kategoria K30                      
                         
Miejsce    w kategorii Nazwisko Imię Miejsce w 1 Biegu Punkty za 1 Bieg Miejsce w 2 Biegu Punkty za 2 Bieg Miejsce w 3 Biegu Punkty za 3 Bieg Miejsce w 4 Biegu Punkty za 4 Bieg Punkty RAZEM za 3 najlepsze Biegi  
1 Pawlaczyk Agnieszka   0   0   0 1 100 0 < 3 biegi
                         
                         
Kategoria K40                      
                         
Miejsce    w kategorii Nazwisko Imię Miejsce w 1 Biegu Punkty za 1 Bieg Miejsce w 2 Biegu Punkty za 2 Bieg Miejsce w 3 Biegu Punkty za 3 Bieg Miejsce w 4 Biegu Punkty za 4 Bieg Punkty RAZEM za 3 najlepsze Biegi  
1 Wójciak Iwona   0 1 100 1 100 1 100 300