Wyniki Biegów Burmistrza 2005-2010

                                       Zwycięzcy poprzednich biegów na 10 mil
I BIEG        08.05.2005    Wójcik Jacek              WKB PIAST Wrocław
II BIEG       07.05.2006    Janusz Ryszard         Szczytna                       
III BIEG      15.05.2007    Siemaszko Jerzy        ITAKA Wrocław
                                            Mazur Jolanta             Wrocław
IV BIEG     11.05.2008     Sobczyk Tomasz        LUKS Żórawina
                                            Grzesik Ewa                Polkowice
V BIEG      17.05.2009     Sobczyk Tomasz        LUKS Żórawina
                                            Masalska Agata         AZS Wrocław
VI BIEG     16.05.2010     Blahodir Jurij              Ukraina
                                            Sobczyk Barbara        Politechnika Wrocław

                                        Zwycięzcy biegów na 6,4 km
I BIEG        08.05.2005    Kruk Czesław                               WKB Piast Wrocław
                                            Sobczyk Barbara                         UKS HEROS Wrocław
II BIEG       07.05.2006    Jakubów Piotr                              Wrocław
                                            Starosiek Anna                           Jelcz Laskowice             
III BIEG     15.05.2007     Woś Michał                                  Jaszkowa
                                            Sobczyk Barbara                         Wrocław
IV BIEG    11.05.2008      Woś Michał                                  Jaszkowa
                                            Drewnicka-Ogrodnik Joanna    Przemiłów
V BIEG     17.05.2009      Woś Michał                                  Jaszkowa
                                            Piskorowska Danuta                  LUKS Żórawina
VI BIEG    16.05.2010      Kiełbasa Krystian                        Piast Wrocław
                                            Mudrak Karolina                          Wołów

                                         Zawodnicy ukończyli:
6 BIEGÓW        1.Styczeń Mieczysław           KB Kąty Wr.
                            2.Rogaliński Feliks              KB Kąty Wr.
                            3.Romanowska Justyna     KB Kąty Wr.
                            4.Chomiuk Ryszard             KB Kąty Wr.

5 BIEGÓW       1.Witkowski Zygmunt           KB Kąty Wr.
                           2.Tylecki Andrzej                   KB Kąty Wr.
                           3.Romanowski Mariusz      KB Kąty Wr.

4 BIEGI            1.Chwastyk Karol                   KB Kąty Wr.
                          2.Sobczak Andrzej                 KB Kąty Wr.
                          3.Piotrowski Jerzy                  Piast Wrocław
                          4.Tołłoczko Arkadiusz           Jelcz Laskowice
                          5.Palczak Józef                       Piast Wrocław
                          6.Różyński Witold                  Środa Śląska
                          7.Siemaszko Zbigniew         LUKS Żórawina
                          8.Łabuz Marek                       Wrocław
                          9.Woś Michał                          Jaszkowa

Każdy zawodnik kończący piąty bieg otrzyma pamiątkową statuetkę.

 

Wyniki biegu burmistrza na 5 km

http://www.online.datasport.pl/results380/wyniki/1_wyniki_5,7_km.pdf

Wyniki biegu burmistrza na 10 mil

http://www.online.datasport.pl/results380/wyniki/2_wyniki_10_ml.pdf