IIIMKW 2019-klasyf. gen. M i K po 1 biegu
Klasyfikacja III Mistrzostw Kątów Wrocławskich po 1 biegu w dniu 06.04.2019r
                 
Mężczyźni - kategoria generalna          
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 15:29          
M Mck Nr Imię Nazwisko Kat Wynik Tempo Ilość punktów
1 1 77 PATRYK FRĄSZCZAK M20 00:16:19 03:15 100
2 1 84 MICHAŁ KITA M40 00:18:07 03:37 90
3 1 31 JAKUB MICHALAK M30 00:18:11 03:38 85
4 2 25 ADAM KUZYNIN M40 00:18:26 03:41 82
5 2 21 ADRIAN KOS M20 00:18:40 03:44 81
6 1 48 ŁUKASZ SMUŻNY M14 00:18:46 03:45 80
7 2 49 DAWID SONDEJ M14 00:19:34 03:54 79
8 3 42 JAN PODWÓRNY M40 00:19:38 03:55 78
9 3 95 ARKADIUSZ PISZCZEK M20 00:20:12 04:02 77
10 2 19 MARCIN KOKOTT M30 00:20:17 04:03 76
11 1 63 LESLAW ZALENSKI M60 00:20:30 04:06 75
12 4 92 TOMASZ NIEZGÓDKA M40 00:20:59 04:11 74
13 3 53 TOMASZ SWATOWSKI M30 00:21:19 04:15 73
14 4 60 PAWEŁ  TORBUS M30 00:21:41 04:20 72
15 1 61 ADAM WASILEWSKI M50 00:22:21 04:28 71
16 2 82 KAZIMIERZ MATKOWSKI M50 00:22:36 04:31 70
17 5 23 PIOTR KRAWCZYK M30 00:22:52 04:34 69
18 5 89 RAFAŁ ZAKRZEWSKI M40 00:22:55 04:35 68
19 3 88 DARIUSZ LEWANDOWSKI M50 00:23:09 04:37 67
20 6 7 PRZEMYSŁAW DRĄG M30 00:23:24 04:40 66
21 6 73 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI M40 00:23:47 04:45 65
22 7 52 PIOTR STELMACH M40 00:23:52 04:46 64
23 8 85 GRZEGORZ PAWLICKI M40 00:23:57 04:47 63
24 9 50 MARIUSZ SOWIŃSKI M40 00:23:58 04:47 62
25 4 80 DAMIAN SAWICKI M20 00:23:58 04:47 61
26 10 71 MARCIN NIEZGÓDKA M40 00:24:08 04:49 60
27 7 14 ARTUR HERBUT M30 00:24:12 04:50 59
28 1 74 ZYGMUNT WITKOWSKI M70 00:24:14 04:50 58
29 8 86 PAWEŁ KALBARCZYK M30 00:24:23 04:52 57
30 9 51 JAKUB STAROŃ M30 00:24:28 04:53 56
31 11 65 PIOTR ŻUK M40 00:24:44 04:56 55
32 12 64 KRZYSZTOF ZARÓWNY M40 00:24:58 04:59 54
33 4 16 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI M50 00:25:16 05:03 53
34 13 30 PIOTR ŁUKAWSKI M40 00:25:32 05:06 52
35 14 1 MAREK BAŃKOWSKI M40 00:25:45 05:09 51
36 5 26 LESZEK KWIECIEŃ  M50 00:25:56 05:11 50
37 10 35 ŁUKASZ MYCA M30 00:26:20 05:16 49
38 2 87 WALDEMAR STĘPIEŃ M60 00:26:58 05:23 48
39 11 54 KAMIL SZAFRAŃSKI M30 00:27:22 05:28 47
40 6 8 ZDZISŁAW DUDZIEC M50 00:28:26 05:41 46
41 12 79 PIOTR SMALEC M30 00:28:27 05:41 45
42 7 11 JERZY FUDAŁA M50 00:28:49 05:45 44
43 13 91 ARTUR SAWA M30 00:29:07 05:49 43
44 8 6 JANUSZ CZAPLIŃSKI M50 00:29:42 05:56 42
45 14 37 KRZYSZTOF  OLEJNIK  M30 00:32:11 06:26 41
46 5 45 ADAM SAŁEK M20 00:39:38 07:55 40
47 15 22 SEBASTIAN KOTLARZ M40 00:51:31 10:18 39
                 
                 
Kobiety - kategoria generalna          
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 15:41          
M Mck Nr Imię Nazwisko Kat Wynik Tempo Ilość punktów
1 1 90 EMILIA WYSOCKA-SAWA K30 00:22:24 04:28 100
2 1 62 ANNA WYSZOWSKA K14 00:22:31 04:30 90
3 1 41 BEATA PODKOWSKA K50 00:23:07 04:37 85
4 2 12 ANNA GORDIJENKO K30 00:24:01 04:48 82
5 1 43 KATARZYNA PTASZEK K40 00:24:12 04:50 81
6 3 10 JOANNA FIGAS K30 00:24:25 04:53 80
7 2 55 OLIWIA SZCZEPANOWSKA K14 00:25:45 05:09 79
8 4 5 KATARZYNA  CYMERMAN  K30 00:26:00 05:12 78
9 5 76 ADRIANNA KOZDROWSKA K30 00:26:17 05:15 77
10 2 78 MONIKA NITA K40 00:27:19 05:27 76
11 6 4 MONIKA BORTKIEWICZ K30 00:27:26 05:29 75
12 3 83 MAGDALENA RYBCZYŃSKA K40 00:27:28 05:29 74
13 4 29 IZABELA  ŁUKAWSKA  K40 00:27:54 05:34 73
14 5 2 KAMILA BARTOSIK K40 00:29:01 05:48 72
15 6 9 BARBARA  DURAŁ  K40 00:29:11 05:50 71
16 2 81 ANNA STANKIEWICZ K50 00:29:32 05:54 70
17 7 47 ANNA SIEBIELEC K40 00:29:41 05:56 69
18 8 24 AGATA KRAWECKA K40 00:30:23 06:04 68
19 7 40 DOROTA PIRÓG K30 00:30:45 06:09 67
20 9 36 MONIKA NIEDZIÓŁKA K40 00:31:38 06:19 66
21 3 72 NATALIA KASPRZYK K14 00:32:33 06:30 65
22 8 3 PATRYCJA  BERNACKA  K30 00:32:40 06:32 64
23 10 93 SYLWIA NIEZGÓDKA K40 00:34:10 06:50 63
24 9 20 AGNIESZKA KOKOTT K30 00:34:47 06:57 62
25 11 94 BEATA TOBOŁA K40 00:37:19 07:27 61
26 4 70 EWELINA SAŁEK K14 00:39:37 07:55 60
27 1 56 ELŻBIETA  SZNAJDER  K60 00:40:03 08:00 59
28 1 15 ANNA HERBUT K20 00:51:33 10:18 58
29 10 46 KATARZYNA  SEBZDA-SZTUL  K30 00:51:33 10:18 57