IIIMKW 2019-klas. w kat. wiek. M i K -1 bieg
Klasyfikacja III Mistrzostw Kątów Wrocławskich po 1 biegu w dniu 06.04.2019r
                 
Kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn        
                 
Kategoria M14            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 15:45          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 48 ŁUKASZ SMUŻNY 00:18:46 03:45 100    
2 49 DAWID SONDEJ 00:19:34 03:54 90    
                 
Kategoria M20            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 15:52          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 77 PATRYK FRĄSZCZAK 00:16:19 03:15 100    
2 21 ADRIAN KOS 00:18:40 03:44 90    
3 95 ARKADIUSZ PISZCZEK 00:20:12 04:02 85    
4 80 DAMIAN SAWICKI 00:23:58 04:47 82    
5 45 ADAM SAŁEK 00:39:38 07:55 81    
                 
Kategoria M30            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 15:54          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 31 JAKUB MICHALAK 00:18:11 03:38 100    
2 19 MARCIN KOKOTT 00:20:17 04:03 90    
3 53 TOMASZ SWATOWSKI 00:21:19 04:15 85    
4 60 PAWEŁ  TORBUS 00:21:41 04:20 82    
5 23 PIOTR KRAWCZYK 00:22:52 04:34 81    
6 7 PRZEMYSŁAW DRĄG 00:23:24 04:40 80    
7 14 ARTUR HERBUT 00:24:12 04:50 79    
8 86 PAWEŁ KALBARCZYK 00:24:23 04:52 78    
9 51 JAKUB STAROŃ 00:24:28 04:53 77    
10 35 ŁUKASZ MYCA 00:26:20 05:16 76    
11 54 KAMIL SZAFRAŃSKI 00:27:22 05:28 75    
12 79 PIOTR SMALEC 00:28:27 05:41 74    
13 91 ARTUR SAWA 00:29:07 05:49 73    
14 37 KRZYSZTOF  OLEJNIK  00:32:11 06:26 72    
                 
Kategoria M40            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 15:56          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 84 MICHAŁ KITA 00:18:07 03:37 100    
2 25 ADAM KUZYNIN 00:18:26 03:41 90    
3 42 JAN PODWÓRNY 00:19:38 03:55 85    
4 92 TOMASZ NIEZGÓDKA 00:20:59 04:11 82    
5 89 RAFAŁ ZAKRZEWSKI 00:22:55 04:35 81    
6 73 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 00:23:47 04:45 80    
7 52 PIOTR STELMACH 00:23:52 04:46 79    
8 85 GRZEGORZ PAWLICKI 00:23:57 04:47 78    
9 50 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:23:58 04:47 77    
10 71 MARCIN NIEZGÓDKA 00:24:08 04:49 76    
11 65 PIOTR ŻUK 00:24:44 04:56 75    
12 64 KRZYSZTOF ZARÓWNY 00:24:58 04:59 74    
13 30 PIOTR ŁUKAWSKI 00:25:32 05:06 73    
14 1 MAREK BAŃKOWSKI 00:25:45 05:09 72    
15 22 SEBASTIAN KOTLARZ 00:51:31 10:18 71    
                 
Kategoria M50            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 15:58          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 61 ADAM WASILEWSKI 00:22:21 04:28 100    
2 82 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:22:36 04:31 90    
3 88 DARIUSZ LEWANDOWSKI 00:23:09 04:37 85    
4 16 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI 00:25:16 05:03 82    
5 26 LESZEK KWIECIEŃ  00:25:56 05:11 81    
6 8 ZDZISŁAW DUDZIEC 00:28:26 05:41 80    
7 11 JERZY FUDAŁA 00:28:49 05:45 79    
8 6 JANUSZ CZAPLIŃSKI 00:29:42 05:56 78    
                 
Kategoria M60            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 16:02          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 63 LESLAW ZALENSKI 00:20:30 04:06 100    
2 87 WALDEMAR STĘPIEŃ 00:26:58 05:23 90    
                 
Kategoria M70            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 16:04          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 74 ZYGMUNT WITKOWSKI 00:24:14 04:50 100    
                 
                 
Kategoria K14            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 16:06          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 62 ANNA WYSZOWSKA 00:22:31 04:30 100    
2 55 OLIWIA SZCZEPANOWSKA 00:25:45 05:09 90    
3 72 NATALIA KASPRZYK 00:32:33 06:30 85    
4 70 EWELINA SAŁEK 00:39:37 07:55 82    
                 
Kategoria K20            
                 
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 15 ANNA HERBUT 00:51:33 10:18 100    
                 
Kategoria K30            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 16:09          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 90 EMILIA WYSOCKA-SAWA 00:22:24 04:28 100    
2 12 ANNA GORDIJENKO 00:24:01 04:48 90    
3 10 JOANNA FIGAS 00:24:25 04:53 85    
4 5 KATARZYNA  CYMERMAN  00:26:00 05:12 82    
5 76 ADRIANNA KOZDROWSKA 00:26:17 05:15 81    
6 4 MONIKA BORTKIEWICZ 00:27:26 05:29 80    
7 40 DOROTA PIRÓG 00:30:45 06:09 79    
8 3 PATRYCJA  BERNACKA  00:32:40 06:32 78    
9 20 AGNIESZKA KOKOTT 00:34:47 06:57 77    
10 46 KATARZYNA  SEBZDA-SZTUL  00:51:33 10:18 76    
                 
Kategoria K40            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 16:11          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 43 KATARZYNA PTASZEK 00:24:12 04:50 100    
2 78 MONIKA NITA 00:27:19 05:27 90    
3 83 MAGDALENA RYBCZYŃSKA 00:27:28 05:29 85    
4 29 IZABELA  ŁUKAWSKA  00:27:54 05:34 82    
5 2 KAMILA BARTOSIK 00:29:01 05:48 81    
6 9 BARBARA  DURAŁ  00:29:11 05:50 80    
7 47 ANNA SIEBIELEC 00:29:41 05:56 79    
8 24 AGATA KRAWECKA 00:30:23 06:04 78    
9 36 MONIKA NIEDZIÓŁKA 00:31:38 06:19 77    
10 93 SYLWIA NIEZGÓDKA 00:34:10 06:50 76    
11 94 BEATA TOBOŁA 00:37:19 07:27 75    
                 
Kategoria K50            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 16:13          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 41 BEATA PODKOWSKA 00:23:07 04:37 100    
2 81 ANNA STANKIEWICZ 00:29:32 05:54 90    
                 
Kategoria K60            
                 
Wygenerowano: 2019-04-07 16:14          
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Ilość punktów    
1 56 ELŻBIETA  SZNAJDER  00:40:03 08:00 100