IIIMKWR2019-klasyfik. punktowa w gen. K i M po 2 biegach
Klasyfikacja  punktowa III Mistrzostw Kątów Wrocławskich po 2 biegu w dniu 01.05.2019r              
                       
Mężczyźni - kategoria generalna                  
                       
      1 bieg   2bieg   3bieg   4bieg   Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 MICHAŁ KITA 00:18:07 90 00:18:08 100         190
2 ADRIAN KOS 00:18:40 81 00:18:59 90         171
3 JAN PODWÓRNY 00:19:38 78 00:19:49 81         159
4 LESLAW ZALENSKI 00:20:30 75 00:20:09 80         155
5 ARKADIUSZ PISZCZEK 00:20:12 77 00:21:34 75         152
6 ADAM WASILEWSKI 00:22:21 71 00:21:59 74         145
7 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:22:36 70 00:22:10 73         143
8 DARIUSZ  LEWANDOWSKI 00:23:09 67 00:22:46 70         137
9 PIOTR KRAWCZYK 00:22:52 69 00:23:15 68         137
10 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 00:23:47 65 00:23:24 65         130
11 ARTUR HERBUT 00:24:12 59 00:23:44 64         123
12 PRZEMYSŁAW DRĄG 00:23:24 66 00:23:50 63         129
13 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:23:58 62 00:23:55 62         124
14 GRZEGORZ PAWLICKI 00:23:57 63 00:24:04 61         124
15 PAWEŁ KALBARCZYK 00:24:23 57 00:25:17 56         113
16 LESZEK KWIECIEŃ 00:25:56 50 00:26:12 54         104
17 WALDEMAR STĘPIEŃ 00:26:58 48 00:26:27 53         101
18 PATRYK FRĄSZCZAK 00:16:19 100             100
19 KAMIL SZAFRAŃSKI 00:27:22 47 00:27:01 50         97
20 ZDZISŁAW  DUDZIEC 00:28:26 46 00:28:42 48         94
21 JERZY FUDAŁA 00:28:49 44 00:27:21 49         93
22 JANUSZ CZAPLIŃSKI 00:29:42 42 00:29:46 45         87
23 JAKUB MICHALAK 00:18:11 85             85
24 PIOTR ŻAK     00:19:07 85         85
25 KRZYSZTOF  OLEJNIK  00:32:11 41 00:34:15 43         84
26 ADAM KUZYNIN 00:18:26 82             82
27 MAREK OSTOLSKI     00:19:30 82         82
28 ADAM SAŁEK 00:39:38 40 00:38:25 42         82
29 ŁUKASZ SMUŻNY 00:18:46 80             80
30 DAWID SONDEJ 00:19:34 79             79
31 ŁUAKSZ ŁACH     00:20:25 79         79
32 ŁUKASZ ZACHARA     00:20:27 78         78
33 ADRIAN BEDNARSKI     00:20:37 77         77
34 MARCIN KOKOTT 00:20:17 76             76
35 STANISŁAW SKWAREK     00:20:55 76         76
36 TOMASZ NIEZGÓDKA 00:20:59 74             74
37 TOMASZ SWATOWSKI 00:21:19 73             73
38 PAWEŁ  TORBUS 00:21:41 72             72
39 TOMASZ BERNACKI     00:22:16 72         72
40 PAWEŁ PIRÓG     00:22:27 71         71
41 GRZEGORZ  LICHWA     00:22:58 69         69
42 RAFAŁ ZAKRZEWSKI 00:22:55 68             68
43 MARIUSZ MRÓZ     00:23:18 67         67
44 ARTUR WÓJCIAK     00:23:22 66         66
45 PIOTR STELMACH 00:23:52 64             64
46 DAMIAN SAWICKI 00:23:58 61             61
47 MARCIN NIEZGÓDKA 00:24:08 60             60
48 SŁAWOJ WIŚNIEWSKI     00:24:37 60         60
49 PIOTR SAKRAJDA     00:24:43 59         59
50 ZYGMUNT WITKOWSKI 00:24:14 58             58
51 JACEK HONC     00:24:57 58         58
52 ŁUKASZ GŁUSZEK     00:25:04 57         57
53 JAKUB STAROŃ 00:24:28 56             56
54 PIOTR ŻUK 00:24:44 55             55
55 DAMIAN SIEŃKO     00:25:33 55         55
56 KRZYSZTOF ZARÓWNY 00:24:58 54             54
57 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI 00:25:16 53             53
58 PIOTR ŁUKAWSKI 00:25:32 52             52
59 MICHAŁ SZKOŁA     00:26:38 52         52
60 MAREK BAŃKOWSKI 00:25:45 51             51
61 GRZEGORZ PACYNA     00:26:58 51         51
62 ŁUKASZ MYCA 00:26:20 49             49
63 KONRAD SAKRAJDA     00:28:55 47         47
64 JERZY SAKRAJDA     00:29:10 46         46
65 PIOTR SMALEC 00:28:27 45             45
66 ŁUKASZ ZBROSZCZYK     00:29:53 44         44
67 ARTUR SAWA 00:29:07 43             43
68 SEBASTIAN KOTLARZ 00:51:31 39             39
                       
                       
                       
Kobiety - kategoria generalna                  
                       
      1 bieg 2bieg 3bieg 4bieg Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 BEATA PODKOWSKA 00:23:07 85 00:23:18 100         185
2 KATARZYNA PTASZEK 00:24:12 81 00:25:00 85         166
3 OLIWIA SZCZEPANOWSKA 00:25:45 79 00:25:21 82         161
4 KATARZYNA  CYMERMAN  00:26:00 78 00:25:52 81         159
5 MAGDALENA RYBCZYŃSKA 00:27:28 74 00:27:24 77         151
6 MONIKA BORTKIEWICZ 00:27:26 75 00:29:02 74         149
7 KAMILA BARTOSIK 00:29:01 72 00:27:44 76         148
8 BARBARA  DURAŁ  00:29:11 71 00:29:14 73         144
9 ANNA STANKIEWICZ 00:29:32 70 00:29:26 71         141
10 ANNA SIEBIELEC 00:29:41 69 00:29:39 69         138
11 DOROTA PIRÓG 00:30:45 67 00:30:46 66         133
12 PATRYCJA BERNACKA 00:32:40 64 00:30:27 67         131
13 BEATA TOBOŁA 00:37:19 61 00:35:53 65         126
14 EWELINA SAŁEK 00:39:37 60 00:38:25 63         123
15 ELŻBIETA SZNAJDER 00:40:03 59 00:38:57 62         121
16 KATARZYNA ŁAPIŃSKA-SZYMAŃSKA 00:51:33 57 00:46:49 60         117
17 ANNA HERBUT 00:51:33 58 00:50:27 58         116
18 EMILIA WYSOCKA-SAWA 00:22:24 100             100
19 ANNA WYSZOWSKA 00:22:31 90             90
20 AGNIESZKA FOGIEL-PAWŁOWSKA     00:24:09 90         90
21 ANNA GORDIJENKO 00:24:01 82             82
22 JOANNA FIGAS 00:24:25 80             80
23 BOŻENA  SKWAREK      00:26:18 80         80
24 DOMINIKA HEBDA     00:27:02 79         79
25 AGATA KRAWECKA     00:27:16 78         78
26 ADRIANNA KOZDROWSKA 00:26:17 77             77
27 MONIKA NITA 00:27:19 76             76
28 IWONA WÓJCIAK     00:28:12 75         75
29 IZABELA  ŁUKAWSKA  00:27:54 73             73
30 MARTA MICHALEC     00:29:15 72         72
31 DOROTA CHREŚCIAK     00:29:37 70         70
32 GRAŻYNA JARŻA     00:29:44 68         68
33 AGATA KRAWECKA 00:30:23 68             68
34 MONIKA NIEDZIÓŁKA 00:31:38 66             66
35 NATALIA KASPRZYK 00:32:33 65             65
36 EWELINA KURAS     00:35:57 64         64
37 SYLWIA NIEZGÓDKA 00:34:10 63             63
38 AGNIESZKA KOKOTT 00:34:47 62             62
39 ANNA SKÓRCZAK     00:46:49 61         61
40 KATARZYNA SEBZDA-SZTUL     00:50:26 59         59
41 NATALIA KASPRZYK     00:53:31 57         57