IIIMKW 2019-klas. w kat. wiek. M i K -2 bieg
Klasyfikacja III Mistrzostw Kątów Wrocławskich w 2 biegu w dniu 01.05.2019r
                 
Kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn        
                 
Kategoria M14            
                 
brak zawodników          
                 
Kategoria M20            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:15            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 16 ADRIAN KOS 00:18:59 03:47 100    
2 79 ARKADIUSZ PISZCZEK 00:21:34 04:18 90    
3 75 JACEK HONC 00:24:57 04:59 85    
4 42 MICHAŁ SZKOŁA 00:26:38 05:19 82    
5 61 KONRAD SAKRAJDA 00:28:55 05:47 81    
6 32 ADAM SAŁEK 00:38:25 07:41 80    
                 
Kategoria M30            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:17            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 60 PIOTR ŻAK 00:19:07 03:49 100    
2 59 ŁUAKSZ ŁACH 00:20:25 04:05 90    
3 73 ŁUKASZ ZACHARA 00:20:27 04:05 85    
4 72 ADRIAN BEDNARSKI 00:20:37 04:07 82    
5 17 PIOTR KRAWCZYK 00:23:15 04:39 81    
6 12 ARTUR HERBUT 00:23:44 04:44 80    
7 6 PRZEMYSŁAW DRĄG 00:23:50 04:46 79    
8 44 SŁAWOJ WIŚNIEWSKI 00:24:37 04:55 78    
9 83 PIOTR SAKRAJDA 00:24:43 04:56 77    
10 82 ŁUKASZ GŁUSZEK 00:25:04 05:00 76    
11 81 PAWEŁ KALBARCZYK 00:25:17 05:03 75    
12 53 DAMIAN SIEŃKO 00:25:33 05:06 74    
13 62 KAMIL SZAFRAŃSKI 00:27:01 05:24 73    
14 56 ŁUKASZ ZABROSZCZUK 00:29:53 05:58 72    
15 25 KRZYSZTOF  OLEJNIK  00:34:15 06:51 71    
                 
Kategoria M40            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:20            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 15 MICHAŁ KITA 00:18:08 03:37 100    
2 26 MAREK OSTOLSKI 00:19:30 03:54 90    
3 30 JAN PODWÓRNY 00:19:49 03:57 85    
4 34 STANISŁAW SKWAREK 00:20:55 04:11 82    
5 2 TOMASZ BERNACKI 00:22:16 04:27 81    
6 50 PAWEŁ PIRÓG 00:22:27 04:29 80    
7 22 GRZEGORZ  LICHWA 00:22:58 04:35 79    
8 64 MARIUSZ MRÓZ 00:23:18 04:39 78    
9 45 ARTUR WÓJCIAK 00:23:22 04:40 77    
10 51 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 00:23:24 04:40 76    
11 36 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:23:55 04:47 75    
12 80 GRZEGORZ PAWLICKI 00:24:04 04:48 74    
                 
Kategoria M50            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:21            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 43 ADAM WASILEWSKI 00:21:59 04:23 100    
2 23 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:22:10 04:26 90    
3 21 DARIUSZ  LEWANDOWSKI 00:22:46 04:33 85    
4 71 LESZEK KWIECIEŃ 00:26:12 05:14 82    
5 28 GRZEGORZ PACYNA 00:26:58 05:23 81    
6 10 JERZY FUDAŁA 00:27:21 05:28 80    
7 52 ZDZISŁAW  DUDZIEC 00:28:42 05:44 79    
8 69 JANUSZ CZAPLIŃSKI 00:29:46 05:57 78    
                 
Kategoria M60            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:22            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 47 LESLAW ZALENSKI 00:20:09 04:01 100    
2 40 WALDEMAR STĘPIEŃ 00:26:27 05:17 90    
3 66 JERZY SAKRAJDA 00:29:10 05:50 85    
                 
                 
Kategoria M70+            
                 
brak zawodników              
                 
                 
Kategoria K14            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:25            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 68 OLIWIA SZCZEPANOWSKA 00:25:21 05:04 100    
2 57 EWELINA SAŁEK 00:38:25 07:41 90    
3 63 NATALIA KASPRZYK 00:53:31 10:42 85    
                 
Kategoria K20            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:26            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 11 DOMINIKA HEBDA 00:27:02 05:24 100    
2 84 ANNA HERBUT 00:50:27 10:05 90    
                 
Kategoria K30            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:27            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 5 KATARZYNA  CYMERMAN  00:25:52 05:10 100    
2 4 MONIKA BORTKIEWICZ 00:29:02 05:48 90    
3 76 MARTA MICHALEC 00:29:15 05:51 85    
4 77 DOROTA CHREŚCIAK 00:29:37 05:55 82    
5 14 GRAŻYNA JARŻA 00:29:44 05:56 81    
6 74 PATRYCJA BERNACKA 00:30:27 06:05 80    
7 49 DOROTA PIRÓG 00:30:46 06:09 79    
8 19 EWELINA KURAS 00:35:57 07:11 78    
9 85 KATARZYNA SEBZDA-SZTUL 00:50:26 10:05 77    
                 
Kategoria K40            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:28            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 58 AGNIESZKA FOGIEL-PAWŁOWSKA 00:24:09 04:49 100    
2 31 KATARZYNA PTASZEK 00:25:00 05:00 90    
3 35 BOŻENA  SKWAREK  00:26:18 05:15 85    
4 18 AGATA KRAWECKA 00:27:16 05:27 82    
5 78 MAGDALENA RYBCZYŃSKA 00:27:24 05:28 81    
6 1 KAMILA BARTOSIK 00:27:44 05:32 80    
7 46 IWONA WÓJCIAK 00:28:12 05:38 79    
8 9 BARBARA  DURAŁ  00:29:14 05:50 78    
9 33 ANNA SIEBIELEC 00:29:39 05:55 77    
10 70 BEATA TOBOŁA 00:35:53 07:10 76    
11 55 KATARZYNA ŁAPIŃSKA-SZYMAŃSKA 00:46:49 09:21 75    
                 
Kategoria K50            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:29            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 29 BEATA PODKOWSKA 00:23:18 04:39 100    
2 37 ANNA STANKIEWICZ 00:29:26 05:53 90    
3 54 ANNA SKÓRCZAK 00:46:49 09:21 85    
                 
Kategoria K60            
                 
Wygenerowano: 2019-05-05 20:30            
M Nr Imię Nazwisko Wynik Tempo Punkty    
1 67 ELŻBIETA SZNAJDER 00:38:57 07:47 100    
                 
Kategoria K70+            
                 
brak zawodniczek