IIIMKW 2019-klas. punktowa w kat. wiek. M po 3 biegach
Klasyfikacja punktowa III Mistrzostw Kątów Wrocławskich 2019 w biegach w kategoriach wiekowych M          
                       
Kategoria M14                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ŁUKASZ SMUŻNY 00:18:46 100     00:18:28 100     200
2 DAWID SONDEJ 00:19:34 90             90
3 SEBASTIAN JEZIERSKI         00:22:16 90     90
4 JAKUB JAGIERSKI         00:30:31 85     85
                       
Kategoria M20                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ADRIAN KOS 00:18:40 90 00:18:59 100 00:19:21 100     290
2 ARKADIUSZ PISZCZEK 00:20:12 85 00:21:34 90 00:20:05 90     265
3 ADAM SAŁEK 00:39:38 81 00:38:25 80 00:39:07 77     238
4 JACEK HONC     00:24:57 85 00:22:51 82     167
5 MICHAŁ SZKOŁA     00:26:38 82 00:25:24 80     162
6 PATRYK FRĄSZCZAK 00:16:19 100             100
7 WOJCIECH BACHIŃSKI         00:21:47 85     85
8 DAMIAN SAWICKI 00:23:58 82             82
9 JAKUB KUJAWA         00:25:08 81     81
10 KONRAD SAKRAJDA     00:28:55 81         81
11 WOJCIECH NOWOGRODZKI         00:28:36 79     79
12 MARCIN JASKÓLA         00:35:09 78     78
                       
                       
                       
Kategoria M30                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 PIOTR KRAWCZYK 00:22:52 81 00:23:15 81 00:22:40 80     242
2 KRZYSZTOF  OLEJNIK  00:32:11 72 00:34:15 71 00:32:35 77     220
3 JAKUB MICHALAK 00:18:11 100     00:18:19 90     190
4 ŁUKASZ ŁACH     00:20:25 90 00:20:16 85     175
5 ŁUKASZ ZACHARA     00:20:27 85 00:20:23 82     167
6 TOMASZ SWATOWSKI 00:21:19 85     00:20:35 81     166
7 PRZEMYSŁAW DRĄG 00:23:24 80 00:23:50 79         159
8 ARTUR HERBUT 00:24:12 79 00:23:44 80         159
9 ŁUKASZ GŁUSZEK     00:25:04 76 00:24:43 79     155
10 PAWEŁ KALBARCZYK 00:24:23 78 00:25:17 75         153
11 DAMIAN SIEŃKO     00:25:33 74 00:24:59 78     152
12 KAMIL SZAFRAŃSKI 00:27:22 75 00:27:01 73         148
13 ADAM  SZPULARZ         00:18:07 100     100
14 PIOTR ŻAK     00:19:07 100         100
15 MARCIN KOKOTT 00:20:17 90             90
16 ADRIAN BEDNARSKI     00:20:37 82         82
17 PAWEŁ  TORBUS 00:21:41 82             82
18 SŁAWOJ WIŚNIEWSKI     00:24:37 78         78
19 JAKUB STAROŃ 00:24:28 77             77
20 PIOTR SAKRAJDA     00:24:43 77         77
21 ŁUKASZ MYCA 00:26:20 76             76
22 PIOTR SMALEC 00:28:27 74             74
23 ARTUR SAWA 00:29:07 73             73
24 ŁUKASZ ZBROSZCZYK     00:29:53 72         72
                       
                       
Kategoria M40                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 JAN PODWÓRNY 00:19:38 85 00:19:49 85 00:19:48 90     260
2 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:23:58 77 00:23:55 75 00:23:20 79     231
3 MICHAŁ KITA 00:18:07 100 00:18:08 100         200
4 ADAM KUZYNIN 00:18:26 90     00:18:24 100     190
5 STANISŁAW SKWAREK     00:20:55 82 00:20:38 85     167
6 TOMASZ BERNACKI     00:22:16 81 00:21:15 82     163
7 MARIUSZ MRÓZ     00:23:18 78 00:22:25 80     158
8 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 00:23:47 80 00:23:24 76         156
9 ARTUR WÓJCIAK     00:23:22 77 00:23:52 78     155
10 GRZEGORZ PAWLICKI 00:23:57 78 00:24:04 74         152
11 MAREK BAŃKOWSKI 00:25:45 72     00:25:53 77     149
12 MAREK OSTOLSKI     00:19:30 90         90
13 TOMASZ NIEZGÓDKA 00:20:59 82             82
14 GRZEGORZ GRZEGOREK         00:21:57 81     81
15 RAFAŁ ZAKRZEWSKI 00:22:55 81             81
16 PAWEŁ PIRÓG     00:22:27 80         80
17 GRZEGORZ  LICHWA     00:22:58 79         79
18 PIOTR STELMACH 00:23:52 79             79
19 MARCIN NIEZGÓDKA 00:24:08 76             76
20 PIOTR ŻUK 00:24:44 75             75
21 KRZYSZTOF ZARÓWNY 00:24:58 74             74
22 PIOTR ŁUKAWSKI 00:25:32 73             73
23 SEBASTIAN KOTLARZ 00:51:31 71             71
                       
                       
Kategoria M50                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ADAM WASILEWSKI 00:22:21 100 00:21:59 100 00:21:51 100     300
2 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:22:36 90 00:22:10 90 00:23:06 85     265
3 DARIUSZ LEWANDOWSKI 00:23:09 85 00:22:46 85 00:22:40 90     260
4 LESZEK KWIECIEŃ  00:25:56 81 00:26:12 82 00:25:44 81     244
5 JERZY FUDAŁA 00:28:49 79 00:27:21 80 00:27:31 80     239
6 ZDZISŁAW DUDZIEC 00:28:26 80 00:28:42 79 00:27:53 79     238
7 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI 00:25:16 82     00:24:56 82     164
8 JANUSZ CZAPLIŃSKI 00:29:42 78 00:29:46 78         156
9 GRZEGORZ PACYNA     00:26:58 81         81
                       
Kategoria M60                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 LESLAW ZALENSKI 00:20:30 100 00:20:09 100 00:20:40 100     300
2 WALDEMAR STĘPIEŃ 00:26:58 90 00:26:27 90 00:26:37 90     270
3 JERZY SAKRAJDA     00:29:10 85 00:29:24 85     170
                       
Kategoria M70                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ZYGMUNT WITKOWSKI 00:24:14 100     00:23:59 100     200