IIIMKW 2019-klas. punktowa w kat. wiek. M po 2 biegach
Klasyfikacja punktowa III Mistrzostw Kątów Wrocławskich 2019 w biegach w kategoriach wiekowych M          
                       
Kategoria M14                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ŁUKASZ SMUŻNY 00:18:46 100             100
2 DAWID SONDEJ 00:19:34 90             90
                       
Kategoria M20                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ADRIAN KOS 00:18:40 90 00:18:59 100         190
2 ARKADIUSZ PISZCZEK 00:20:12 85 00:21:34 90         175
3 ADAM SAŁEK 00:39:38 81 00:38:25 80         161
4 PATRYK FRĄSZCZAK 00:16:19 100             100
5 JACEK HONC     00:24:57 85         85
6 DAMIAN SAWICKI 00:23:58 82             82
7 MICHAŁ SZKOŁA     00:26:38 82         82
8 KONRAD SAKRAJDA     00:28:55 81         81
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
Kategoria M30                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 PIOTR KRAWCZYK 00:22:52 81 00:23:15 80         161
2 PRZEMYSŁAW DRĄG 00:23:24 80 00:23:50 78         158
3 ARTUR HERBUT 00:24:12 79 00:23:44 79         158
4 PAWEŁ KALBARCZYK 00:24:23 78 00:25:17 74         152
5 KAMIL SZAFRAŃSKI 00:27:22 75 00:27:01 72         147
6 KRZYSZTOF  OLEJNIK  00:32:11 72 00:34:15 70         142
7 JAKUB MICHALAK 00:18:11 100             100
8 PIOTR ŻAK     00:19:07 100         100
9 MARCIN KOKOTT 00:20:17 90             90
10 ŁUKASZ ŁACH     00:20:25 90         90
11 ŁUKASZ ZACHARA     00:20:27 85         85
12 TOMASZ SWATOWSKI 00:21:19 85             85
13 ADRIAN BEDNARSKI     00:20:37 82         82
14 PAWEŁ  TORBUS 00:21:41 82             82
15 TOMASZ BERNACKI     00:22:16 81         81
16 JAKUB STAROŃ 00:24:28 77             77
17 SŁAWOJ WIŚNIEWSKI     00:24:37 77         77
18 PIOTR SAKRAJDA     00:24:43 76         76
19 ŁUKASZ MYCA 00:26:20 76             76
20 ŁUKASZ GŁUSZEK     00:25:04 75         75
21 PIOTR SMALEC 00:28:27 74             74
22 DAMIAN SIEŃKO     00:25:33 73         73
23 ARTUR SAWA 00:29:07 73             73
24 ŁUKASZ ZBROSZCZYK     00:29:53 71         71
                       
Kategoria M40                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 MICHAŁ KITA 00:18:07 100 00:18:08 100         200
2 JAN PODWÓRNY 00:19:38 85 00:19:49 85         170
3 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 00:23:47 80 00:23:24 77         157
4 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:23:58 77 00:23:55 76         153
5 GRZEGORZ PAWLICKI 00:23:57 78 00:24:04 75         153
6 ADAM KUZYNIN 00:18:26 90             90
7 MAREK OSTOLSKI     00:19:30 90         90
8 STANISŁAW SKWAREK     00:20:55 82         82
9 TOMASZ NIEZGÓDKA 00:20:59 82             82
10 PAWEŁ PIRÓG     00:22:27 81         81
11 RAFAŁ ZAKRZEWSKI 00:22:55 81             81
12 GRZEGORZ  LICHWA     00:22:58 80         80
13 MARIUSZ MRÓZ     00:23:18 79         79
14 PIOTR STELMACH 00:23:52 79             79
15 ARTUR WÓJCIAK     00:23:22 78         78
16 MARCIN NIEZGÓDKA 00:24:08 76             76
17 PIOTR ŻUK 00:24:44 75             75
18 KRZYSZTOF ZARÓWNY 00:24:58 74             74
19 PIOTR ŁUKAWSKI 00:25:32 73             73
20 MAREK BAŃKOWSKI 00:25:45 72             72
21 SEBASTIAN KOTLARZ 00:51:31 71             71
                       
Kategoria M50                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ADAM WASILEWSKI 00:22:21 100 00:21:59 100         200
2 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:22:36 90 00:22:10 90         180
3 DARIUSZ LEWANDOWSKI 00:23:09 85 00:22:46 85         170
4 LESZEK KWIECIEŃ  00:25:56 81 00:26:12 82         163
5 JERZY FUDAŁA 00:28:49 79 00:27:21 80         159
6 ZDZISŁAW DUDZIEC 00:28:26 80 00:28:42 79         159
7 JANUSZ CZAPLIŃSKI 00:29:42 78 00:29:46 78         156
8 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI 00:25:16 82             82
9 GRZEGORZ PACYNA     00:26:58 81         81
                       
Kategoria M60                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 LESLAW ZALENSKI 00:20:30 100 00:20:09 100         200
2 WALDEMAR STĘPIEŃ 00:26:58 90 00:26:27 90         180
3 JERZY SAKRAJDA     00:29:10 85         85
                       
                       
Kategoria M70                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ZYGMUNT WITKOWSKI 00:24:14 100             100