IIIMKW 2019-klas. punktowa w kat. wiek. K po 2 biegach
Klasyfikacja punktowa III Mistrzostw Kątów Wrocławskich 2019 w biegach w kategoriach wiekowych K          
                       
Kategoria K14                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 OLIWIA SZCZEPANOWSKA 00:25:45 90 00:25:21 100         190
2 EWELINA SAŁEK 00:39:37 82 00:38:25 90         172
3 NATALIA KASPRZYK 00:32:33 85 00:53:31 85         170
4 ANNA WYSZOWSKA 00:22:31 100             100
                       
Kategoria K20                    
      bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ANNA HERBUT 00:51:33 100 00:50:27 90         190
1 DOMINIKA HEBDA     00:27:02 100         100
                       
Kategoria K30                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 KATARZYNA  CYMERMAN  00:26:00 82 00:25:52 100         182
2 MONIKA BORTKIEWICZ 00:27:26 80 00:29:02 90         170
3 DOROTA PIRÓG 00:30:45 79 00:30:46 79         158
4 PATRYCJA  BERNACKA  00:32:40 78 00:30:27 80         158
5 KATARZYNA  SEBZDA-SZTUL  00:51:33 76 00:50:26 77         153
6 EMILIA WYSOCKA-SAWA 00:22:24 100             100
7 ANNA GORDIJENKO 00:24:01 90             90
8 JOANNA FIGAS 00:24:25 85             85
9 MARTA MICHALEC     00:29:15 85         85
10 DOROTA CHREŚCIAK     00:29:37 82         82
11 ADRIANNA KOZDROWSKA 00:26:17 81             81
12 GRAŻYNA JARŻA     00:29:44 81         81
13 EWELINA KURAS     00:35:57 78         78
14 AGNIESZKA KOKOTT 00:34:47 77             77
                       
Kategoria K40                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 KATARZYNA PTASZEK 00:24:12 100 00:25:00 90         190
2 MAGDALENA RYBCZYŃSKA 00:27:28 85 00:27:24 81         166
3 KAMILA BARTOSIK 00:29:01 81 00:27:44 80         161
4 AGATA KRAWECKA 00:30:23 78 00:27:16 82         160
5 BARBARA  DURAŁ  00:29:11 80 00:29:14 78         158
6 ANNA SIEBIELEC 00:29:41 79 00:29:39 77         156
7 BEATA TOBOŁA 00:37:19 75 00:35:53 76         151
8 AGNIESZKA FOGIEL-PAWŁOWSKA     00:24:09 100         100
9 MONIKA NITA 00:27:19 90             90
10 BOŻENA  SKWAREK      00:26:18 85         85
11 IZABELA  ŁUKAWSKA  00:27:54 82             82
12 IWONA WÓJCIAK     00:28:12 79         79
13 MONIKA NIEDZIÓŁKA 00:31:38 77             77
14 SYLWIA NIEZGÓDKA 00:34:10 76             76
15 KATARZYNA ŁAPIŃSKA-SZYMAŃSKA     00:46:49 75         75
                       
Kategoria K50                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 BEATA PODKOWSKA 00:23:07 100 00:23:18 100         200
2 ANNA STANKIEWICZ 00:29:32 90 00:29:26 90         180
3 ANNA SKÓRCZAK     00:46:49 85         85
                       
Kategoria K60                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ELŻBIETA  SZNAJDER  00:40:03 100 00:38:57 100         200