IIIMKW 2019-klasyf. gen. M i K -3 bieg
Klasyfikacja III Mistrzostw Kątów Wrocławskich 3 biegu w dniu 25.05.2019r    
               
Mężczyźni - kategoria generalna        
               
               
Wygenerowano: 2019-05-28 18:33        
M Nr Imię Nazwisko Kat Wynik Tempo Ilość punktów
1 8 ADAM  SZPULARZ M30 00:18:07 03:37 100
2 7 JAKUB MICHALAK M30 00:18:19 03:39 90
3 75 ADAM KUZYNIN M40 00:18:24 03:40 85
4 42 ŁUKASZ SMUŻNY M14 00:18:28 03:41 82
5 23 ADRIAN KOS M20 00:19:21 03:52 81
6 39 JAN PODWÓRNY M40 00:19:48 03:57 80
7 60 ARKADIUSZ PISZCZEK M20 00:20:05 04:01 79
8 32 ŁUKASZ ŁACH M30 00:20:16 04:03 78
9 58 ŁUKASZ ZACHARA M30 00:20:23 04:04 77
10 14 TOMASZ SWATOWSKI M30 00:20:35 04:07 76
11 40 STANISŁAW SKWAREK M40 00:20:38 04:07 75
12 45 LESLAW ZALENSKI M60 00:20:40 04:08 74
13 69 TOMASZ BERNACKI M40 00:21:15 04:15 73
14 33 WOJCIECH BACHIŃSKI M20 00:21:47 04:21 72
15 3 ADAM WASILEWSKI M50 00:21:51 04:22 71
16 38 GRZEGORZ GRZEGOREK M40 00:21:57 04:23 70
17 51 SEBASTIAN JEZIERSKI M14 00:22:16 04:27 69
18 46 MARIUSZ MRÓZ M40 00:22:25 04:29 68
19 30 PIOTR KRAWCZYK M30 00:22:40 04:32 67
20 43 DARIUSZ  LEWANDOWSKI M50 00:22:40 04:32 66
21 73 JACEK HONC M20 00:22:51 04:34 65
22 17 KAZIMIERZ MATKOWSKI M50 00:23:06 04:37 64
23 61 MARIUSZ SOWIŃSKI M40 00:23:20 04:40 63
24 21 ARTUR WÓJCIAK M40 00:23:52 04:46 62
25 24 ZYGMUNT WITKOWSKI M70 00:23:59 04:47 61
26 67 ŁUKASZ GŁUSZEK M30 00:24:43 04:56 60
27 68 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI M50 00:24:56 04:59 59
28 4 DAMIAN SIEŃKO M30 00:24:59 04:59 58
29 11 JAKUB KUJAWA M20 00:25:08 05:01 57
30 16 MICHAŁ SZKOŁA M20 00:25:24 05:04 56
31 54 LESZEK KWIECIEŃ  M50 00:25:44 05:08 55
32 9 MAREK BAŃKOWSKI M40 00:25:53 05:10 54
33 63 WALDEMAR STĘPIEŃ M60 00:26:37 05:19 53
34 22 JERZY FUDAŁA M50 00:27:31 05:30 52
35 2 ZDZISŁAW DUDZIEC M50 00:27:53 05:34 51
36 10 WOJCIECH NOWOGRODZKI M20 00:28:36 05:43 50
37 74 JERZY SAKRAJDA M60 00:29:24 05:52 49
38 59 JAKUB JAGIERSKI M14 00:30:31 06:06 48
39 27 KRZYSZTOF  OLEJNIK  M30 00:32:35 06:31 47
40 5 MARCIN JASKÓLA M20 00:35:09 07:01 46
41 25 ADAM SAŁEK M20 00:39:07 07:49 45
               
               
Kobiety - kategoria generalna          
               
               
Wygenerowano: 2019-05-28 18:37        
M Nr Imię Nazwisko Kat Wynik Tempo Ilość punktów
1 31 ANNA WYSZOWSKA K14 00:22:10 04:26 100
2 49 BEATA PODKOWSKA K50 00:22:24 04:28 90
3 41 JOANNA FIGAS K30 00:24:30 04:54 85
4 47 KATARZYNA  CYMERMAN  K30 00:25:29 05:05 82
5 37 BOŻENA  SKWAREK  K40 00:25:47 05:09 81
6 53 AGATA KRAWECKA K40 00:26:42 05:20 80
7 56 MAGDALENA RYBCZYŃSKA K40 00:28:13 05:38 79
8 55 MONIKA BORTKIEWICZ K30 00:28:27 05:41 78
9 44 OLIWIA SZCZEPANOWSKA K14 00:28:58 05:47 77
10 66 DOROTA CHREŚCIAK K30 00:29:00 05:48 76
11 65 MARTA MICHALEC K30 00:29:20 05:52 75
12 52 BARBARA DURAŁ K40 00:29:44 05:56 74
13 20 IWONA WÓJCIAK K40 00:30:02 06:00 73
14 71 PATRYCJA BERNACKA K30 00:30:46 06:09 72
15 62 DOROTA PIRÓG K30 00:31:32 06:18 71
16 19 EWELINA BŁASZCZYK K30 00:32:27 06:29 70
17 70 BEATA TOBOŁA K40 00:34:34 06:54 69
18 50 EWELINA KURAS K30 00:35:10 07:02 68
19 26 EWELINA SAŁEK K14 00:39:07 07:49 67
20 18 ELŻBIETA  SZNAJDER  K60 00:40:17 08:03 66