IIIMKW 2019-klas. w kat. wiek. M i K -3 bieg
Klasyfikacja III Mistrzostw Kątów Wrocławskich w 3 biegu w dniu 25.05.2019r
             
Kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn      
             
Kategoria M14        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:31      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 42 ŁUKASZ SMUŻNY 00:18:28 100  
2 51 SEBASTIAN JEZIERSKI 00:22:16 90  
3 59 JAKUB JAGIERSKI 00:30:31 85  
             
             
Kategoria M20        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:45      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 23 ADRIAN KOS 00:19:21 100  
2 60 ARKADIUSZ PISZCZEK 00:20:05 90  
3 33 WOJCIECH BACHIŃSKI 00:21:47 85  
4 73 JACEK HONC 00:22:51 82  
5 11 JAKUB KUJAWA 00:25:08 81  
6 16 MICHAŁ SZKOŁA 00:25:24 80  
7 10 WOJCIECH NOWOGRODZKI 00:28:36 79  
8 5 MARCIN JASKÓLA 00:35:09 78  
9 25 ADAM SAŁEK 00:39:07 77  
             
             
             
Kategoria M30        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:47      
M Nr Imię Nazwisko Miejscowość Punkty  
1 8 ADAM  SZPULARZ KĄTY WROCŁAWSKIE 100  
2 7 JAKUB MICHALAK WROCŁAW 90  
3 32 ŁUKASZ ŁACH WOJNAROWICE 85  
4 58 ŁUKASZ ZACHARA KILIANÓW 82  
5 14 TOMASZ SWATOWSKI KĄTY WROCŁAWSKIE 81  
6 30 PIOTR KRAWCZYK WROCŁAW 80  
7 67 ŁUKASZ GŁUSZEK KĄTY WROCŁAWSKIE 79  
8 4 DAMIAN SIEŃKO KĄTY WROCŁAWSKIE 78  
9 27 KRZYSZTOF  OLEJNIK  WROCŁAW 77  
             
             
Kategoria M40        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:50      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 75 ADAM KUZYNIN 00:18:24 100  
2 39 JAN PODWÓRNY 00:19:48 90  
3 40 STANISŁAW SKWAREK 00:20:38 85  
4 69 TOMASZ BERNACKI 00:21:15 82  
5 38 GRZEGORZ GRZEGOREK 00:21:57 81  
6 46 MARIUSZ MRÓZ 00:22:25 80  
7 61 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:23:20 79  
8 21 ARTUR WÓJCIAK 00:23:52 78  
9 9 MAREK BAŃKOWSKI 00:25:53 77  
             
             
Kategoria M50        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:52      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 3 ADAM WASILEWSKI 00:21:51 100  
2 43 DARIUSZ  LEWANDOWSKI 00:22:40 90  
3 17 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:23:06 85  
4 68 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI 00:24:56 82  
5 54 LESZEK KWIECIEŃ  00:25:44 81  
6 22 JERZY FUDAŁA 00:27:31 80  
7 2 ZDZISŁAW DUDZIEC 00:27:53 79  
             
             
Kategoria M60        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:53      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 45 LESLAW ZALENSKI 00:20:40 100  
2 63 WALDEMAR STĘPIEŃ 00:26:37 90  
3 74 JERZY SAKRAJDA 00:29:24 85  
             
             
Kategoria M70+        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:54      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 24 ZYGMUNT WITKOWSKI 00:23:59 100  
             
             
Kategoria K14        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:57      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 31 ANNA WYSZOWSKA 00:22:10 100  
2 44 OLIWIA SZCZEPANOWSKA 00:28:58 90  
3 26 EWELINA SAŁEK 00:39:07 85  
             
Kategoria K20        
             
brak zawodników        
             
             
Kategoria K30        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 18:59      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 41 JOANNA FIGAS 00:24:30 100  
2 47 KATARZYNA  CYMERMAN  00:25:29 90  
3 55 MONIKA BORTKIEWICZ 00:28:27 85  
4 66 DOROTA CHREŚCIAK 00:29:00 82  
5 65 MARTA MICHALEC 00:29:20 81  
6 71 PATRYCJA BERNACKA 00:30:46 80  
7 62 DOROTA PIRÓG 00:31:32 79  
8 19 EWELINA BŁASZCZYK 00:32:27 78  
9 50 EWELINA KURAS 00:35:10 77  
             
             
Kategoria K40        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 19:00      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 37 BOŻENA  SKWAREK  00:25:47 100  
2 53 AGATA KRAWECKA 00:26:42 90  
3 56 MAGDALENA RYBCZYŃSKA 00:28:13 85  
4 52 BARBARA DURAŁ 00:29:44 82  
5 20 IWONA WÓJCIAK 00:30:02 81  
6 70 BEATA TOBOŁA 00:34:34 80  
             
Kategoria K50        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 19:01      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 49 BEATA PODKOWSKA 00:22:24 100  
             
Kategoria K60        
             
Wygenerowano: 2019-05-28 19:02      
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 18 ELŻBIETA  SZNAJDER  00:40:17 100  
             
Kategoria K70+        
             
brak zawodników