IIIMKWR2019-klasyfik. punktowa w gen. K i M po 3 biegach
Klasyfikacja III Mistrzostw Kątów Wrocławskich  po 3 biegu w dniu 25.05.2019r              
                       
Mężczyźni - kategoria generalna                  
                       
      1 bieg   2bieg   3bieg   4bieg   Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów
1 ADRIAN KOS 00:18:40 81 00:18:59 90 00:19:21 81     252
2 JAN PODWÓRNY 00:19:38 78 00:19:49 81 00:19:48 80     239
3 ARKADIUSZ PISZCZEK 00:20:12 77 00:21:34 75 00:20:05 79     231
4 LESLAW ZALENSKI 00:20:30 75 00:20:09 80 00:20:40 74     229
5 ADAM WASILEWSKI 00:22:21 71 00:21:59 74 00:21:51 71     216
6 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:22:36 70 00:22:10 73 00:23:06 64     207
7 PIOTR KRAWCZYK 00:22:52 69 00:23:15 68 00:22:40 67     204
8 DARIUSZ  LEWANDOWSKI 00:23:09 67 00:22:46 70 00:22:40 66     203
9 MICHAŁ KITA 00:18:07 90 00:18:08 100         190
10 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:23:58 62 00:23:55 62 00:23:20 63     187
11 JAKUB MICHALAK 00:18:11 85     00:18:19 90     175
12 ADAM KUZYNIN 00:18:26 82     00:18:24 85     167
13 ŁUKASZ SMUŻNY 00:18:46 80     00:18:28 82     162
14 LESZEK KWIECIEŃ 00:25:56 50 00:26:12 54 00:25:44 55     159
15 ŁUAKSZ ŁACH     00:20:25 79 00:20:16 78     157
16 ŁUKASZ ZACHARA     00:20:27 78 00:20:23 77     155
17 WALDEMAR STĘPIEŃ 00:26:58 48 00:26:27 53 00:26:37 53     154
18 STANISŁAW SKWAREK     00:20:55 76 00:20:38 75     151
19 TOMASZ SWATOWSKI 00:21:19 73     00:20:35 76     149
20 TOMASZ BERNACKI     00:22:16 72 00:21:15 73     145
21 JERZY FUDAŁA 00:28:49 44 00:27:21 49 00:27:31 52     145
22 ZDZISŁAW  DUDZIEC 00:28:26 46 00:28:42 48 00:27:53 51     145
23 MARIUSZ MRÓZ     00:23:18 67 00:22:25 68     135
24 KRZYSZTOF  OLEJNIK  00:32:11 41 00:34:15 43 00:32:35 47     131
25 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 00:23:47 65 00:23:24 65         130
26 PRZEMYSŁAW DRĄG 00:23:24 66 00:23:50 63         129
27 ARTUR WÓJCIAK     00:23:22 66 00:23:52 62     128
28 ADAM SAŁEK 00:39:38 40 00:38:25 42 00:39:07 45     127
29 GRZEGORZ PAWLICKI 00:23:57 63 00:24:04 61         124
30 JACEK HONC     00:24:57 58 00:22:51 65     123
31 ARTUR HERBUT 00:24:12 59 00:23:44 64         123
32 ZYGMUNT WITKOWSKI 00:24:14 58     00:23:59 61     119
33 ŁUKASZ GŁUSZEK     00:25:04 57 00:24:43 60     117
34 PAWEŁ KALBARCZYK 00:24:23 57 00:25:17 56         113
35 DAMIAN SIEŃKO     00:25:33 55 00:24:59 58     113
36 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI 00:25:16 53     00:24:56 59     112
37 MICHAŁ SZKOŁA     00:26:38 52 00:25:24 56     108
38 MAREK BAŃKOWSKI 00:25:45 51     00:25:53 54     105
39 PATRYK FRĄSZCZAK 00:16:19 100             100
40 ADAM  SZPULARZ         00:18:07 100     100
41 KAMIL SZAFRAŃSKI 00:27:22 47 00:27:01 50         97
42 JERZY SAKRAJDA     00:29:10 46 00:29:24 49     95
43 JANUSZ CZAPLIŃSKI 00:29:42 42 00:29:46 45         87
44 PIOTR ŻAK     00:19:07 85         85
45 MAREK OSTOLSKI     00:19:30 82         82
46 DAWID SONDEJ 00:19:34 79             79
47 ADRIAN BEDNARSKI     00:20:37 77         77
48 MARCIN KOKOTT 00:20:17 76             76
49 TOMASZ NIEZGÓDKA 00:20:59 74             74
50 PAWEŁ  TORBUS 00:21:41 72             72
51 WOJCIECH BACHIŃSKI         00:21:47 72     72
52 PAWEŁ PIRÓG     00:22:27 71         71
53 GRZEGORZ GRZEGOREK         00:21:57 70     70
54 SEBASTIAN JEZIERSKI         00:22:16 69     69
55 GRZEGORZ  LICHWA     00:22:58 69         69
56 RAFAŁ ZAKRZEWSKI 00:22:55 68             68
57 PIOTR STELMACH 00:23:52 64             64
58 DAMIAN SAWICKI 00:23:58 61             61
59 MARCIN NIEZGÓDKA 00:24:08 60             60
60 SŁAWOJ WIŚNIEWSKI     00:24:37 60         60
61 PIOTR SAKRAJDA     00:24:43 59         59
62 JAKUB KUJAWA         00:25:08 57     57
63 JAKUB STAROŃ 00:24:28 56             56
64 PIOTR ŻUK 00:24:44 55             55
65 KRZYSZTOF ZARÓWNY 00:24:58 54             54
66 PIOTR ŁUKAWSKI 00:25:32 52             52
67 GRZEGORZ PACYNA     00:26:58 51         51
68 WOJCIECH NOWOGRODZKI         00:28:36 50     50
69 ŁUKASZ MYCA 00:26:20 49             49
70 JAKUB JAGIERSKI         00:30:31 48     48
71 KONRAD SAKRAJDA     00:28:55 47         47
72 MARCIN JASKÓLA         00:35:09 46     46
73 PIOTR SMALEC 00:28:27 45             45
74 ŁUKASZ ZBROSZCZYK     00:29:53 44         44
75 ARTUR SAWA 00:29:07 43             43
76 SEBASTIAN KOTLARZ 00:51:31 39             39
                       
                       
Kobiety - kategoria generalna                  
                       
      1 bieg   2bieg   3bieg   4bieg   Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów
1 BEATA PODKOWSKA 00:23:07 85 00:23:18 100 00:22:24 90     275
2 KATARZYNA  CYMERMAN  00:26:00 78 00:25:52 81 00:25:29 82     241
3 OLIWIA SZCZEPANOWSKA 00:25:45 79 00:25:21 82 00:28:58 77     238
4 MAGDALENA RYBCZYŃSKA 00:27:28 74 00:27:24 77 00:28:13 79     230
5 MONIKA BORTKIEWICZ 00:27:26 75 00:29:02 74 00:28:27 78     227
6 AGATA KRAWECKA 00:30:23 68 00:27:16 78 00:26:42 80     226
7 BARBARA  DURAŁ  00:29:11 71 00:29:14 73 00:29:44 74     218
8 DOROTA PIRÓG 00:30:45 67 00:30:46 66 00:31:32 71     204
9 PATRYCJA BERNACKA 00:32:40 64 00:30:27 67 00:30:46 72     203
10 BEATA TOBOŁA 00:37:19 61 00:35:53 65 00:34:34 69     195
11 ANNA WYSZOWSKA 00:22:31 90     00:22:10 100     190
12 EWELINA SAŁEK 00:39:37 60 00:38:25 63 00:39:07 67     190
13 ELŻBIETA SZNAJDER 00:40:03 59 00:38:57 62 00:40:17 66     187
14 KATARZYNA PTASZEK 00:24:12 81 00:25:00 85         166
15 JOANNA FIGAS 00:24:25 80     00:24:30 85     165
16 BOŻENA  SKWAREK      00:26:18 80 00:25:47 81     161
17 KAMILA BARTOSIK 00:29:01 72 00:27:44 76         148
18 IWONA WÓJCIAK     00:28:12 75 00:30:02 73     148
19 MARTA MICHALEC     00:29:15 72 00:29:20 75     147
20 DOROTA CHREŚCIAK     00:29:37 70 00:29:00 76     146
21 ANNA STANKIEWICZ 00:29:32 70 00:29:26 71         141
22 ANNA SIEBIELEC 00:29:41 69 00:29:39 69         138
23 EWELINA KURAS     00:35:57 64 00:35:10 68     132
24 NATALIA KASPRZYK 00:32:33 65 00:53:31 57         122
25 KATARZYNA SEBZDA-SZTUL 00:51:33 57 00:50:26 59         116
26 ANNA HERBUT 00:51:33 58 00:50:27 58         116
27 EMILIA WYSOCKA-SAWA 00:22:24 100             100
28 AGNIESZKA FOGIEL-PAWŁOWSKA     00:24:09 90         90
29 ANNA GORDIJENKO 00:24:01 82             82
30 DOMINIKA HEBDA     00:27:02 79         79
31 ADRIANNA KOZDROWSKA 00:26:17 77             77
32 MONIKA NITA 00:27:19 76             76
33 IZABELA  ŁUKAWSKA  00:27:54 73             73
34 EWELINA BŁASZCZYK         00:32:27 70     70
35 GRAŻYNA JARŻA     00:29:44 68         68
36 MONIKA NIEDZIÓŁKA 00:31:38 66             66
37 SYLWIA NIEZGÓDKA 00:34:10 63             63
38 AGNIESZKA KOKOTT 00:34:47 62             62
39 ANNA SKÓRCZAK     00:46:49 61         61
40 KATARZYNA ŁAPIŃSKA-SZYMAŃSKA     00:46:49 60         60