IIIMKW 2019-klasyf. gen. M i K -4 bieg
Klasyfikacja III Mistrzostw Kątów Wrocławskich 4 biegu w dniu 12.10.2019r    
               
Mężczyźni - kategoria generalna          
               
Wygenerowano: 2019-10-17 19:50          
M Nr Imię Nazwisko Kat Wynik Tempo Ilość punktów
1 261 MIŁOSZ SOWIŃSKI M20 00:17:00 03:24 100
2 225 JAKUB MICHALAK M30 00:18:21 03:40 90
3 238 ŁUKASZ SMUŻNY M14 00:18:40 03:44 85
4 260 ADRIAN KOS M20 00:19:02 03:48 82
5 235 JAN PODWÓRNY M40 00:19:26 03:53 81
6 263 MICHAŁ PACKI M20 00:19:41 03:56 80
7 241 TOMASZ SWATOWSKI M30 00:19:55 03:59 79
8 232 ARKADIUSZ  PISZCZEK  M20 00:20:31 04:06 78
9 262 ŁUKASZ PACKI M30 00:20:56 04:11 77
10 237 STANISŁAW SKWAREK M40 00:20:58 04:11 76
11 269 TOMASZ BERNACKI M40 00:21:08 04:13 75
12 257 TOMASZ LAZAR M30 00:21:10 04:14 74
13 218 MICHAŁ  KORCZYC M20 00:21:44 04:20 73
14 224 KAZIMIERZ MATKOWSKI M50 00:22:39 04:31 72
15 274 MATEUSZ PIETRZAK M20 00:22:45 04:33 71
16 209 PRZEMYSŁAW DRĄG M30 00:23:00 04:36 70
17 256 MATEUSZ ŁURCHOWSKI M14 00:23:10 04:38 69
18 223 DARIUSZ  LEWANDOWSKI M50 00:23:15 04:39 68
19 219 PIOTR KRAWCZYK M30 00:23:28 04:41 67
20 216 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI M50 00:24:08 04:49 66
21 248 ARTUR WÓJCIAK M40 00:24:24 04:52 65
22 270 JACEK HONC M20 00:24:40 04:56 64
23 202 MAREK BAŃKOWSKI M40 00:24:43 04:56 63
24 239 MARIUSZ SOWIŃSKI M40 00:24:50 04:58 62
25 247 ZYGMUNT WITKOWSKI M70 00:24:57 04:59 61
26 221 JAKUB KUJAWA M20 00:25:39 05:07 60
27 272 MARCIN DZIADKOWIAK M40 00:25:52 05:10 59
28 273 ŁUKASZ GŁUSZEK M30 00:25:53 05:10 58
29 265 JERZY FUDAŁA M50 00:26:21 05:16 57
30 275 KAMIL DĄBROWSKI M20 00:26:23 05:16 56
31 266 LESZEK KWIECIEŃ M50 00:26:36 05:19 55
32 203 ARTUR BINEK M30 00:27:18 05:27 54
33 210 ZDZISŁAW DUDZIEC M50 00:27:36 05:31 53
34 253 KRZYSZTOF KARACZYŃSKI M40 00:27:58 05:35 52
35 267 JERZY SAKRAJDA M60 00:29:30 05:54 51
36 255 JANUSZ CZAPLIŃSKI M50 00:31:00 06:12 50
37 229 MATEUSZ NIŻYŃSKI M30 00:31:33 06:18 49
38 231 KRZYSZTOF  OLEJNIK  M30 00:34:11 06:50 48
39 258 ADAM SAŁEK M20 00:37:37 07:31 47
               
               
               
Kobiety - kategoria generalna          
               
Wygenerowano: 2019-10-17 20:04          
M Nr Imię Nazwisko Kat Wynik Tempo Ilość punktów
1 250 ANNA WYSZOWSKA K14 00:21:52 04:22 100
2 234 BEATA PODKOWSKS K50 00:24:12 04:50 90
3 213 JOANNA FIGAS K30 00:24:58 04:59 85
4 236 BOŻENA  SKWAREK  K40 00:26:55 05:23 82
5 243 GABRIELA ŚREDNICKA K30 00:27:18 05:27 81
6 220 AGATA KRAWECKA K40 00:27:20 05:28 80
7 226 ANETA MROZEK K40 00:27:39 05:31 79
8 249 IWONA WÓJCIAK K40 00:27:55 05:35 78
9 206 DOROTA CHREŚCIAK K30 00:28:12 05:38 77
10 205 MONIKA BORTKIEWICZ K30 00:28:37 05:43 76
11 268 BEATA SAKRAJDA-BIEŃKO K30 00:29:23 05:52 75
12 240 ANNA STANKIEWICZ K50 00:29:37 05:55 74
13 245 RENATA WALIGÓRSKA K30 00:30:11 06:02 73
14 211 BARBARA  DURAŁ  K40 00:30:54 06:10 72
15 254 ANNA SIEBIELEC K40 00:30:55 06:11 71
16 271 AGATA NIŻYŃSKA K30 00:31:32 06:18 70
17 222 EWELINA KURAS K30 00:33:41 06:44 69
18 251 NIKOLA ZAGÓRSKA K14 00:35:05 07:01 68
19 264 BEATA TOBOŁA K40 00:35:22 07:04 67
20 252 WIKTORIA  ZALESIAK K14 00:36:50 07:22 66
21 259 EWELINA SAŁEK K14 00:37:31 07:30 65