IIIMKW 2019-klas. w kat. wiek. M i K -4 bieg
Klasyfikacja III Mistrzostw Kątów Wrocławskich w 4 biegu w dniu 12.10.2019r
             
Kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn      
             
Kategoria M14        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:08        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 238 ŁUKASZ SMUŻNY 00:18:40 100  
2 256 MATEUSZ ŁURCHOWSKI 00:23:10 90  
             
             
Kategoria M20        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:12        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 261 MIŁOSZ SOWIŃSKI 00:17:00 100  
2 260 ADRIAN KOS 00:19:02 90  
3 263 MICHAŁ PACKI 00:19:41 85  
4 232 ARKADIUSZ  PISZCZEK  00:20:31 82  
5 218 MICHAŁ  KORCZYC 00:21:44 81  
6 274 MATEUSZ PIETRZAK 00:22:45 80  
7 270 JACEK HONC 00:24:40 79  
8 221 JAKUB KUJAWA 00:25:39 78  
9 275 KAMIL DĄBROWSKI 00:26:23 77  
10 258 ADAM SAŁEK 00:37:37 76  
             
             
Kategoria M30        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:14        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 225 JAKUB MICHALAK 00:18:21 100  
2 241 TOMASZ SWATOWSKI 00:19:55 90  
3 262 ŁUKASZ PACKI 00:20:56 85  
4 257 TOMASZ LAZAR 00:21:10 82  
5 209 PRZEMYSŁAW DRĄG 00:23:00 81  
6 219 PIOTR KRAWCZYK 00:23:28 80  
7 273 ŁUKASZ GŁUSZEK 00:25:53 79  
8 203 ARTUR BINEK 00:27:18 78  
9 229 MATEUSZ NIŻYŃSKI 00:31:33 77  
10 231 KRZYSZTOF  OLEJNIK  00:34:11 76  
             
             
Kategoria M40        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:15        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 235 JAN PODWÓRNY 00:19:26 100  
2 237 STANISŁAW SKWAREK 00:20:58 90  
3 269 TOMASZ BERNACKI 00:21:08 85  
4 248 ARTUR WÓJCIAK 00:24:24 82  
5 202 MAREK BAŃKOWSKI 00:24:43 81  
6 239 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:24:50 80  
7 272 MARCIN DZIADKOWIAK 00:25:52 79  
8 253 KRZYSZTOF KARACZYŃSKI 00:27:58 78  
             
             
Kategoria M50        
             
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 224 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:22:39 100  
2 223 DARIUSZ  LEWANDOWSKI 00:23:15 90  
3 216 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI 00:24:08 85  
4 265 JERZY FUDAŁA 00:26:21 82  
5 266 LESZEK KWIECIEŃ 00:26:36 81  
6 210 ZDZISŁAW DUDZIEC 00:27:36 80  
7 255 JANUSZ CZAPLIŃSKI 00:31:00 79  
             
             
Kategoria M60        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:20        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 267 JERZY SAKRAJDA 00:29:30 100  
             
             
Kategoria M70+        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:21        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 247 ZYGMUNT WITKOWSKI 00:24:57 100  
             
             
Kategoria K16        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:23        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 250 ANNA WYSZOWSKA 00:21:52 100  
2 251 NIKOLA ZAGÓRSKA 00:35:05 90  
3 252 WIKTORIA  ZALESIAK 00:36:50 85  
4 259 EWELINA SAŁEK 00:37:31 82  
             
             
Kategoria K20        
             
brak zawodniczek          
             
             
Kategoria K30        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:25        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 213 JOANNA FIGAS 00:24:58 100  
2 243 GABRIELA ŚREDNICKA 00:27:18 90  
3 206 DOROTA CHREŚCIAK 00:28:12 85  
4 205 MONIKA BORTKIEWICZ 00:28:37 82  
5 268 BEATA SAKRAJDA-BIEŃKO 00:29:23 81  
6 245 RENATA WALIGÓRSKA 00:30:11 80  
7 271 AGATA NIŻYŃSKA 00:31:32 79  
8 222 EWELINA KURAS 00:33:41 78  
             
Kategoria K40        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:26        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 236 BOŻENA  SKWAREK  00:26:55 100  
2 220 AGATA KRAWECKA 00:27:20 90  
3 226 ANETA MROZEK 00:27:39 85  
4 249 IWONA WÓJCIAK 00:27:55 82  
5 211 BARBARA  DURAŁ  00:30:54 81  
6 254 ANNA SIEBIELEC 00:30:55 80  
7 264 BEATA TOBOŁA 00:35:22 79  
             
             
Kategoria K50        
             
Wygenerowano: 2019-10-17 20:28        
M Nr Imię Nazwisko Wynik Punkty  
1 234 BEATA PODKOWSKS 00:24:12 100  
2 240 ANNA STANKIEWICZ 00:29:37 90  
             
Kategoria K60        
             
brak zawodniczek          
             
Kategoria K70+        
             
brak zawodniczek