IIIMKW 2019-klas. punktowa w kat. wiek. M i K po 4 biegach

 

Klasyfikacja punktowa III Mistrzostw Kątów Wrocławskich 2019 w biegach w kategoriach wiekowych K i M           
                       
Klasyfikacja punktowa III Mistrzostw Kątów Wrocławskich 2019 w biegach w kategoriach wiekowych M          
                       
Kategoria M14                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ŁUKASZ SMUŻNY 00:18:46 100     00:18:28 100 00:18:40 100 300
                       
Kategoria M20                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ADRIAN KOS 00:18:40 90 00:18:59 100 00:19:21 100 00:19:02 0 290
2 ARKADIUSZ PISZCZEK 00:20:12 85 00:21:34 90 00:20:05 90 00:20:31 0 265
3 JACEK HONC     00:24:57 85 00:22:51 82 00:24:40 79 246
4 ADAM SAŁEK 00:39:38 81 00:38:25 80 00:39:07 77 00:37:37 0 238
                       
Kategoria M30                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 JAKUB MICHALAK 00:18:11 100     00:18:19 90 00:18:21 100 290
2 TOMASZ SWATOWSKI 00:21:19 85     00:20:35 81 00:19:55 90 256
3 PIOTR KRAWCZYK 00:22:52 81 00:23:15 81 00:22:40 80 00:23:28 0 242
4 PRZEMYSŁAW DRĄG 00:23:24 80 00:23:50 79     00:23:00 81 240
5 ŁUKASZ GŁUSZEK     00:25:04 76 00:24:43 79 00:25:53 79 234
6 KRZYSZTOF  OLEJNIK  00:32:11 72 00:34:15 0 00:32:35 77 00:34:11 76 225
                       
Kategoria M40                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 JAN PODWÓRNY 00:19:38 85 00:19:49 0 00:19:48 90 00:19:26 100 275
2 STANISŁAW SKWAREK     00:20:55 82 00:20:38 85 00:20:58 90 257
3 TOMASZ BERNACKI     00:22:16 81 00:21:15 82 00:21:08 85 248
4 ARTUR WÓJCIAK     00:23:22 77 00:23:52 78 00:24:24 82 237
5 MARIUSZ SOWIŃSKI 00:23:58 77 00:23:55 0 00:23:20 79 00:24:50 80 236
6 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 00:23:47 80 00:23:24 76     00:27:58 78 234
7 MAREK BAŃKOWSKI 00:25:45 72     00:25:53 77 00:24:43 81 230
                       
Kategoria M50                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ADAM WASILEWSKI 00:22:21 100 00:21:59 100 00:21:51 100     300
2 KAZIMIERZ MATKOWSKI 00:22:36 90 00:22:10 90 00:23:06 0 00:22:39 100 280
3 DARIUSZ LEWANDOWSKI 00:23:09 0 00:22:46 85 00:22:40 90 00:23:15 90 265
4 MIROSŁAW HOŁDYŃSKI 00:25:16 82     00:24:56 82 00:24:08 85 249
5 LESZEK KWIECIEŃ  00:25:56 81 00:26:12 82 00:25:44 81 00:26:36 0 244
6 JERZY FUDAŁA 00:28:49 0 00:27:21 80 00:27:31 80 00:26:21 82 242
7 ZDZISŁAW DUDZIEC 00:28:26 80 00:28:42 0 00:27:53 79 00:27:36 80 239
8 JANUSZ CZAPLIŃSKI 00:29:42 78 00:29:46 78     00:31:00 79 235
                       
Kategoria M60                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 LESLAW ZALENSKI 00:20:30 100 00:20:09 100 00:20:40 100     300
2 WALDEMAR STĘPIEŃ 00:26:58 90 00:26:27 90 00:26:37 90     270
3 JERZY SAKRAJDA     00:29:10 85 00:29:24 85 00:29:30 100 270
                       
Kategoria M70                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ZYGMUNT WITKOWSKI 00:24:14 100     00:23:59 100 00:24:57 100 300
                       
Klasyfikacja punktowa III Mistrzostw Kątów Wrocławskich 2019 w biegach w kategoriach wiekowych K          
                       
Kategoria K14                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ANNA WYSZOWSKA 00:22:31 100     00:22:10 100 00:21:52 100 300
2 OLIWIA SZCZEPANOWSKA 00:25:45 90 00:25:21 100 00:28:58 90     280
3 EWELINA SAŁEK 00:39:37 0 00:38:25 90 00:39:07 85 00:37:31 82 257
                       
Kategoria K20                    
               
Brak zawodniczek                    
                       
Kategoria K30                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 JOANNA FIGAS 00:24:25 85     00:24:30 100 00:24:58 100 285
2 KATARZYNA  CYMERMAN  00:26:00 82 00:25:52 100 00:25:29 90     272
3 MONIKA BORTKIEWICZ 00:27:26 0 00:29:02 90 00:28:27 85 00:28:37 82 257
4 DOROTA CHREŚCIAK     00:29:37 82 00:29:00 82 00:28:12 85 249
5 PATRYCJA  BERNACKA  00:32:40 78 00:30:27 80 00:30:46 80     238
6 DOROTA PIRÓG 00:30:45 79 00:30:46 79 00:31:32 79     237
7 EWELINA KURAS     00:35:57 78 00:35:10 77 00:33:41 78 233
                       
Kategoria K40                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 BOŻENA  SKWAREK      00:26:18 85 00:25:47 100 00:26:55 100 285
2 AGATA KRAWECKA 00:30:23 0 00:27:16 82 00:26:42 90 00:27:20 90 262
3 MAGDALENA RYBCZYŃSKA 00:27:28 85 00:27:24 81 00:28:13 85     251
4 IWONA WÓJCIAK     00:28:12 79 00:30:02 81 00:27:55 82 242
5 BARBARA  DURAŁ  00:29:11 80 00:29:14 0 00:29:44 82 00:30:54 81 243
6 ANNA SIEBIELEC 00:29:41 79 00:29:39 77     00:30:55 80 236
7 BEATA TOBOŁA 00:37:19 0 00:35:53 76 00:34:34 80 00:35:22 79 235
                       
Kategoria K50                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 BEATA PODKOWSKA 00:23:07 100 00:23:18 100 00:22:24 100 00:24:12 0 300
2 ANNA STANKIEWICZ 00:29:32 90 00:29:26 90     00:29:37 90 270
                       
Kategoria K60                    
                       
  bieg 1 bieg 2 bieg 3 bieg 4 Razem
M Imię Nazwisko Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów Wynik Ilość punktów  
1 ELŻBIETA  SZNAJDER  00:40:03 100 00:38:57 100 00:40:17 100     300