KlubBiegacza-KatyW-Logo3

III bieg z cyklu Mistrzostwa Gminy Kąty Wrocławskie

III bieg z cyklu Mistrzostwa Gminy Kąty Wrocławskie

Dzisiaj odbył się trzeci bieg z cyklu Mistrzostwa Gminy Kąty Wrocławskie w Biegach Przełajowych. Zawody rozpoczęły się o godzinie 11:00 a na linii startu stawiło się 81 biegaczy. Dziękujemy za tak duża zainteresowanie naszymi biegami. Dzięki wam wiemy, że nasze działania mają sens. Motywuje nas to również do dalszych starań, by przyszłe biegi były jeszcze lepsze.

Trasa biegu wiodła przez piękne tereny Sołectwa Sadowice, rozpoczynając i kończąc się przy świetlicy. Trasa biegu była krótsza niż te z poprzednich edycji i miała jedynie 4,4 km. Prowadziła ona przez piękne tereny Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Biegacze mieli okazję podziwiać zaskakujące odcinki trasy, m.in. 3-metrową przepaść tuż koło trasy i ruinę grobowca.

Bieg minął pod znakiem intensywnych opadów deszczu tuż przed rozpoczęciem zawodów. Grunt spowiły sporawe kałuże, na szczęście nie zdążyły wsiąknąć w grunt i zmienić się w błoto. Powietrze było przepełnione parą wodną, przez co dobiegający zawodnicy wyglądali nierzadko, jakby wyszli dopiero co z basenu. Na szczęście było też dość chłodno jak na tę porę roku, około 18 stopni Celsjusza.

Wyniki:
Klasyfikacja open kobiet:
1. Patrycja Taratuta- Marcinowice/GLKS ŚWIDNICA, czas 19:18 🥇🏆
2. Beata Kiełbik- Smolec/Smolecka Zadyszka, czas 19:24 🥈🏆
3. Monika Straszko- Wrocław, czas 20:47 🥉🏆
Klasyfikacja open mężczyzn:
1. Andrzej Sadowski- Pustków Żurawski, czas 16:38 🥇🏆
2. Klaudiusz Górski- Legnica/KGHM ZG Run Legnica, czas 17:04 🥉🏆
3. Mieszko Wiktorski- Wrocław/TRENUJZNAMI.PL, czas 17:11 🥈🏆

Pełne wyniki znajdują się na stronie: https://live.ultimasport.pl/1109/index.php?site=results&dys=BIEG&gen=O

Wielkie brawa dla zwycięzców.👏👏👏
Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejny i ostatni już bieg cyklu, który odbędzie się 19 października na trasie Bieg o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich.

Wcześniej, 15 września odbędzie się Bieg o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich, na który również serdecznie zapraszamy.

Gmina Kąty Wrocławskie
Żłobek Troskliwa Kraina
Perfekt Posadzki
MS-Bud
Mieszkańcy wsi Sadowice
ultimasport.pl

Udostępnij to w mediach społecznościowych