O Klubie

Klub Biegacza — Kąty Wrocławskie

Klub Biegacza Kąty Wrocławskie to organizacja wolontariuszy non-profit, która obejmuje członków na wszystkich poziomach szkolenia i doświadczenia biegowego. Naszą misją jest pielęgnowanie przyjaźni i koleżeństwa poprzez organizowane imprezy towarzyskie i sportowe; zapewnić wspierające, pielęgnujące środowisko, które zachęca członków do osiągania ich celów; utrzymywać zróżnicowane członkostwo z zaangażowaniem w zwalczanie dyskryminacji ze względu na narodowość, kulturę i religię; zachować niekonkurencyjny charakter klubu; przestrzegać wysokich standardów sportowych i przestrzegać najwyższych standardów etycznych; zachęcać i wspierać wolontariat dla dobra naszej społeczności.

Idźmy naprzód w tej bitwie umocnieni przekonaniem, że ci, którzy pracują w służbie wielkiej i dobrej sprawie, nigdy nie przegrają.