KlubBiegacza-KatyW-Logo3

1. Trening przygotowujący do wydarzeń biegowych WOŚP 2024

1. Trening przygotowujący do wydarzeń biegowych WOŚP 2024

06.01.2024 r odbył się oficjalny trening 32. Finału WOŚP. Poprowadził go nasz kolega i doświadczony biegacz ze Smolca – Adrian Kos. Pogoda nie rozpieszczała, temperatura była nieco powyżej 0C, przez część treningu była mżawka. To jednak nie przeszkadzało zgromadzonym do podjęcia wysiłku treningowego.

Trening trwał 1 godzinę. Rozpoczął się delikatną przebieżką. Gdy zmierzaliśmy od strony Jurczyc do miejsca, gdzie miały odbyć się podbiegi okazało się, że droga jest zamknięta z powodu odbywającego się polowania! Zawróciliśmy do Parku Miejskiego, gdzie Pan trener przeprowadził rozgrzewkę. Kolejnym punktem treningu były podbiegi, które odbyły się na odcinku lesistym, nieutwardzonym. Po 8 morderczych podbiegach udaliśmy się wolnym tempem do miejsca rozpoczęcia treningu, czyli na Stadion Lekkoatletyczny w Kątach Wrocławskich.

Trening był powiązany z wydarzeniami 32. Finału WOŚP. Uczestnicy zadeklarowali się wpłacić na WOŚP określoną kwotę, aby już teraz zacząć pomagać! eSkarbonka Klubu Biegacza Kąty Wrocławskie znajduje się pod linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/kakypunoci?lang=pl

Kolejny trening odbędzie się już za tydzień, 13 stycznia 2024 o godzinie 9:00, na który serdecznie zapraszamy!

Udostępnij to w mediach społecznościowych